Engelli Asansörleri

Engelli Asansörleri

Ara 03, 17
admin
no comments

Yaşlı, Engelli ve Tekerlekli Sandalye kullanıcıları için Merdiven asansörü alım kararı, daima daha fazla hareketliliğe, daha fazla yaşam kalitesine ve mekansal olanakların daha fazla kullanımına yönelik alınmış bir karardır.
Bu aynı zamanda uzun süreliğine alınmış bir karar olup böylece danışmanlık, uygulama ve kaliteye yönelik yüksek talepler sunulmaktadır.

Bugünden, görevli personellerimizden biri ile temasa geçin ve adresinizde ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bir tarih kararlaştırın.

HIRO 160 modeli, içerden dar dönüşlü ya da spiral dönüşlü merdivenlere rahatlıkla uygulanabilen bir üründür. 60 derecelik spiral açılara kadar rahatlıkla uygulanabilir. Seyir sırasında kılavuz raylardaki açı değişimleri, motorda bulunan özel patentli elektronik dengeleme sistemi sayesinde koltuğun sürekli düz seyretmesini sağlar

Uzaktan kumandalar asansörü çağırma ya da gönderme için kullanılır. Kumandalar duvara monte ya da el kumandası olarak seçilebilir. Koltuk üzerindeki kumanda da tek parmakla dahi kolaylıkla cihazın hareketini sağlayabilecek özelliktedir.

Özellikle merdiven sonlarında koridor ya da kapı gibi rayların ilerleyişini engelleyecek bir durum oluşturması durumunda, döner koltuk kullanılabilir. Bu sayede koltuk üst durağına geldiğinde dönüş yaparak yolcuyu koridora doğru yönlendirerek iniş kolaylığı sağlar.

Comments Are Closed!!!