Neden Modernizasyon

Neden Modernizasyon

Ara 03, 17
admin
no comments

Binanızın değerini korumak veya arttırmak için….

Asansörler de diğer makinelerin parçaları gibidir- kullanıla kullanıla eskirler. Tipik bir asansör 20 yıl sonra; 460,000 km yol kat etmiştir. (bu demektir ki dünyanın etrafını 12 kez dolaşmıştır)yaklaşık 10 milyon yolcu taşımıştır.

Değişimlere uyumlu olmak için zaman geçtikçe binanızın ihtiyaçları artar, yeni standartlar yürürlüğe girer ve yeni teknoloji olanakları ortaya çıkar.

Bina kullanıcılarının rahatı için

Asansörünüz olmasını istediğiniz kadar güvenli mi? Örneğin kapılar ve seviyeleme hassasiyeti nasıl? Asıl önemlisi binadakiler kendilerini güvende hissediyor mu?

Tüm faydalarından yararlanmak için

Profesyonel bir modernizasyon, performansın en üst seviyede olmasını, güvenilirlik ve emniyetin günümüz asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

HYBRİD ASANSÖRLERİ olarak sizlere binanıza uygun modernizasyon çözümleri sunuyoruz. Hatta bunlar modüler çözümler de olabilmektedir. Bu sistem yatırım maliyetlerinin kontrolüne yardımcı olmasının yanı sıra ekipmanın dikkat gerektiren kısmına odaklanmak için de yardımcı olmaktadır.

Ayrıca HYBRİD ASANSÖRLERİ’ nin sistemi ve deneyimi sayesinde modernizasyon esnasında bina sakinleri minimum oranda rahatsız olurlar.

HYBRİD ASANSÖRLERİ , tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için Kendi markamız olmayan asansörlere Yenileştirme Hizmetleri sunmakta, ayrıca kendi tesis etmiş olduğu ve yenileştirme gereken asansörlere de “ Modernizasyon Hizmeti vermekteyiz.

Comments Are Closed!!!